Evde EKG Hizmeti | Özel Yaşam Sağlık Hizmeti

EVDE EKG HİZMETİ

Özel Yaşam Evde Sağlık, EKG  (ELEKTROKARDİYOGRAFİ)  çekimi hizmetini evinize getiriyor. Sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan, EKG tetkiki gereken hastalarımızın çekimlerini yapmak için eve geliyoruz.


EKG ihtiyacı olan hastalarımız, hizmetler hakkında bilgi almak ve hizmet başvurusu için çağrı merkezimizi aradığında, yetkili tarafından hasta hakkında gerekli bilgiler alınarak, tetkik için uygun bir zamana randevu verilir.


Randevu zamanı geldiğinde Sağlık Personelimiz mobil sağlık aracımız ile evinize kadar gelir. Portable EKG cihazı ile evinize girerek yatağınızda gerekli olan EKG çekiminizi gerçekleştirir. Çekim sonrasında EKG tetkikiniz hasta veya yakınlarına teslim edilir. Talep edilmesi halinde bir nüshası scan edilerek (görüntü taranarak) hastanın doktoruna mail olarak gönderilebildiği gibi, Yaşam Evde Sağlık hekimleri de sonucu değerlendirebilir.


Evde EKG çekimi hizmeti ciddi bir ihtiyaçtır. Özellikle kronik kardiyak problemi olan (Kalp yetmezliği, Hipertansiyon, Kalp ameliyatı geçiren vb.) yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş olan hastalarımızın, EKG tetkikini yaptırmak için sağlık kuruluşlarına gitmesi çok zahmetli, vakit ve nakit kaybına sebep olacak, aynı zamanda hastaya eziyet verecektir. Hastaneye nakil için bir ambulans gelmesi, hastayı o şekilde hastaneye götürüp tetkiklerin yapılması, sonrasında da yine ambulans ile eve getirilmesi söz konusu olabilmektedir.


İletişim için tıklayınız.


Diğer Hizmetler

ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN