0531 946 09 56

info@yasam-saglik.com

SAYFALAR

BİZİ TAKİP EDİN

KURUMSAL BAKIŞ AÇISI

 

Evde serum hizmeti yanı sıra evde enjeksiyon hizmeti de sıklıkla talep görmektedir. Evde enjeksiyon İstanbul şehrinde birçok kurum tarafından verilmektedir. Bu hizmet hastanın doktoru tarafından reçete edilen ilaçların, vücuda enjekte edilmesini kapsamaktadır. Bunun için sürekli olarak hastaneye gitmek yerine evde enjeksiyon hizmeti almak daha mantıklıdır.

 

Evde enjeksiyon fiyatları hastanın durumuna ve haftada kaç kere enjeksiyona ihtiyaç duyduğuna göre değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle kurumu arayarak sağlıklı bilgi almak gerekir. İnsanlar hasta olduklarında birçok tedavi sırasında enjeksiyon uygulamalarına ihtiyaç duyulabilmektedir. olmasını sağlamaktadır.

 

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

Günümüzde enjeksiyon hizmeti, kurumlar tarafından evde tedavi hizmetleri kapsamında verilmektedir. Bu kısa işlem için hastaneye gidip sıra beklemek istemeyen vatandaşlar, evde bakı m hizmeti almakta ve ailelerinin yanındayken kısa bir sürede enjeksiyonlarını olabilmektedir. Kurumumuzun yetenekli hemşireleri sayesinde sizler de evinizin konforunda kısa bir sürede evde enjeksiyon hizmeti alabilirsiniz. Üstelik hiç acı çekmeden.

 

Evde enjeksiyon hizmeti yani evde iğne hizmeti, lisanslı ve deneyimli sağlık çalışanları tarafından verilmektedir. Bu hizmet sadece Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan evde bakım merkezlerinden alınmalıdır. Aksi takdirde hastanın sağlığında geri dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle bir evde bakım kurumu ile anlaşmadan evvel onu iyice incelemek gerekmektedir.

 

 

ACİL DURUMLARDA BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

HAKKIMIZDA

Evde Tedavi Hizmeti ile Evde Serum Takma,Sonda Değişimi,Evde Enjeksiyon ve Daha Bir Çok Hizmeti Alabilirsiniz

BİZE ULAŞIN

Eposta: info@yasam-saglik.com

 

Tel: 0531 946 09 56

 

Fax: 0212 442 66 56

Adres:

Bahçelievler, UEFA Meydanı, Eski Londra Asf Cd No:94, 34180 Bahçelievler/İstanbul

İstanbul / Bahçelievler

© 2017 Özel Yaşam Saglık Merkezi, Tüm hakkı saklıdır.

0531 946 09 56

info@yasam-saglik.com