0531 946 09 56

info@yasam-saglik.com

SAYFALAR

BİZİ TAKİP EDİN

EVDE TEDAVİ HİZMETİ

 

Evde Tedavi Hizmeti,tüm hastalarımızın ev ortamında rahat bir şekilde tedavi edildigi hizmetimizdir.Bu hizmetten yararlanmak için iletişim bölümünden bizlere ulaşıp hastamızın durumuyla ilgili bilgi verip evde tedavi talep edebilirsiniz.Tüm İstanbul'a 7/24 hızlı bir şekilde hizmet vermek için sağlık ekibimiz hazır beklemektedir.

 

 

Sizlerin sağlığı açısından çok büyük önem taşıyan evde tedavi hizmetleri herkesin ihtiyacı olabilicegi gibi yaşlı insanlarında muhakkak ihtiyacı olan bir hizmettir.

 

 

 

Her yaştan her hastalıkla ilgili donanımlı ekibimiz sizlerin hizmetinde her an tetikte beklemektedir.

 

 

 

Evde Tedavi hizmeti ücretleri,hastanın durumuna kullanılıcak ilaca göre belirlenmektedir.İletişime geçtiginizde bize hasta ile ilgili detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir.Özel ilaç veya ekipman gerekliyse uzmanlarımız yanlarında getirmelidirler.

 

 

 

Evde tedavi hizmeti, hasta ile sağlık çalışanlarını evde buluşturan bir sağlık hizmetidir. Sürekli olarak ev dışına çıkamayacak olan hastalar, evde tedavi hizmeti almaktadır. Bu hizmetin amacı, yatağa bağlı, hareket şansı kısıtlı, bir özrü olan ya da ağır hastalık geçiren kişilerin tedavisine evde devam edebilmektir. Evde tedavi hizmetleri ayrıca yaşlıların da kendi evlerinde tedavi olmalarını sağlamaktadır. Bu şekilde tüm hastalar, sürekli olarak hastaneye gidip gelme derdinden kurtulmakta ve yaşam kaliteleri de ciddi oranda yükselmektedir. Evde tedavi hizmeti ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde 1965 yılında hayata geçirilen bir projedir. Bu proje daha sonra tüm dünyada yaygınlaşmaya başlamış ve ülkemize de giriş yapmıştır. Artik birçok özel kurum ve devlet kurumu hastalara evde tedavi hizmetleri imkanları sunmaktadır. Evde tedavi merkezi olarak kurulan birçok sağlık kurumu da bulunmaktadır. Bu kurumların amacı hastalara en iyi evde sağlık hizmeti sunma imkanı sağlamak ve onların yaşam kalitelerini arttırmaktır.

 

 

 

EVDE TEDAVİ HİZMETİ NEDİR? NE DEĞİLDİR?

 

 

 

Evde tedavi hizmeti, hastanelerde uzman doktorlar tarafından yapılan teşhis ve tedaviden sonraki bakım sürecini kapsamaktadır. Yani evde tedavi merkezleri sağlık çalışanları kesinlikle evde hastaya teşhis koymaz. Sadece hali hazırda koyulan teşhise göre tedavi uygular. Kısacası evde sağlık hizmetlerinin temel amacının, ilgili dalın uzmanları tarafından konulan tanı ve tedavi planlamasının ardından uygulanan bakım hizmetleri olduğunu söyleyebiliriz. Peki evde sağlık hizmetleri hastaya ne gibi avantajlar sağlamaktadır? Biraz bunlardan bahsedelim:

 

 

 

Evde tedavi hizmeti almanın en önemli faydası, hastanın bildiği çevrede tedavi olmasıdır. Kişiler bu sayede hastalıklarının tedavisi süresince bildikleri kendi konfor alanlarında olurlar ve rahat ederler. Özellikle de yaşlılar için bu durum çok faydalıdır. Örneğin demans hastalarının sürekli olarak bildikleri çevrede kalması, onların bu hastalıkla daha kolay mücadele etmesini sağlayacaktır. Ek olarak hastalar evlerinde stres altında da bulunmayacaklardır.

 

Evde tedavi hizmetleri ayrıca kişiselleştirilmiş bakım imkanı sunar. Hastanın günlük ihtiyaçlarına ve yaşam tarzına göre bakım hizmeti sunulmakta ve bu sayede alışkanlıklar değiştirilmemektedir. Bu da tedavi sürecine pozitif bir yansıma sağlar.

 

Evde bakım hizmetinde hastalar zamanlarını kendi istedikleri hobileriyle değerlendirebilmektedir. Bir hastane odasında sıkılmak yerine kendi evinde mutlu olan hastaların, tedavi süreçleri daha rahat geçer.

 

Evde sağlık hizmetinin bir diğer önemli noktası da aile ve arkadaşların sürekli olarak destek olabilmesidir.

ACİL DURUMLARDA BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

HAKKIMIZDA

Evde Tedavi Hizmeti ile Evde Serum Takma,Sonda Değişimi,Evde Enjeksiyon ve Daha Bir Çok Hizmeti Alabilirsiniz

BİZE ULAŞIN

Eposta: info@yasam-saglik.com

 

Tel: 0531 946 09 56

 

Fax: 0212 442 66 56

Adres:

Bahçelievler, UEFA Meydanı, Eski Londra Asf Cd No:94, 34180 Bahçelievler/İstanbul

İstanbul / Bahçelievler

© 2017 Özel Yaşam Saglık Merkezi, Tüm hakkı saklıdır.

0531 946 09 56

info@yasam-saglik.com