0531 946 09 56

info@yasam-saglik.com

SAYFALAR

BİZİ TAKİP EDİN

Evde Pansuman Hizmeti

 

Evde Pansuman Hizmeti,Yaşam Sağlık Kabini'nin hastalarına özel olarak evlerinde verdiği hizmettir.Bu hizmetimizden yararlanmak için hasta durumuyla ilgili bilgi vermeniz ve adresi belirtmeniz yeterlidir.

 

Evde Pansuman saglanıcak hastanın yaşı cinsiyeti önemli olmaksızın her yaştan kesime evlerine özel saglıkçı gönderilerek hizmet verilir.Sizlerin saglıkları söz konusu oldugunda İstanbul'un her bölgesine 7/24 Uzman Sağlık Ekibi temin etmekteyiz.

 

 

Evde pansuman fiyatları,hastamızın sağlık durumunun seviyesine göre değişkenlik göstermektedir.Bununla ilgili olarak evde pansuman yapılıcak kişinin detaylı bilgisini telefonda iletmeniz yeterlidir.

 

Evde pansuman Ücretleri için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Evde pansuman hizmeti, yarası olan hastaların hastaneye gitmesine gerek kalmadan ev ortamında yaralarının temizlenmesini ve ilaçlanmasını sağlayan bir hizmettir. Yara bakımı olarak bilinen pansuman, yaraların enfeksiyonlardan korunması amacıyla yapılan işlemleri içermektedir. Yaraların ortaya çıkabilecek tüm dış etkenlerden uzak tutulması amacıyla hasarlı bölgeye sterilizasyon ve uygun tedavi yöntemi uygulanır. Evde pansuman hizmeti de alanında uzman hemşireler tarafından evden çıkamayacak durumda olan hastalara verilen önemli bir hizmettir. Pansuman hizmetleri, yapılacak tedavilerde ilaçların uygulanmasını kolaylaştırmaktadır. Bununla beraber kanayan bölgeye yapılan basınç sayesinde de kanama durdurulur. Bu nedenle pansuman önemlidir.

 

 

 

Özellikle yaşlı ve yatalak hastalar, yatak yaraları rahatsızlığını çekmektedir. İşte bu durumlarda evde pansuman hizmeti çok önemlidir. Evde pansuman hizmeti, yaşlılık ve kronik hastalık gibi dertlerden muzdarip kişilere sağlanmaktadır. Bu tedavi sürecinde bireylerin ihtiyaç duyduğu her türlü bakım ve koruyucu hizmet profesyonel sağlık uzmanları tarafından sağlanmaktadır. Evde pansuman hizmeti sayesinde, bireylerin yaşam şartları da gelişmektedir. Evde pansuman merkezi hizmeti sunan kurumumuz da dilediğiniz pansuman sorunlarını çözebilmekte ve size güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Evde pansuman hizmetinin amaçları şunlardır:

 

 

 

Yaranın enfeksiyon riskini minimum düzeye indirmek,

 

Hastanın her gün hastaneye gidip gelmesini önlemek,

 

Hastanın stres düzeyini düşürmek,

 

Tedavi süresince ev konforu sağlamak,

 

Hem zamandan hem de nakitten tasarruf etmek,

 

Özellikle yaşlı hastaları yormamak.

 

 

 

EVDE PANSUMAN HİZMETLERİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR?

 

 

 

Evde pansuman hizmetlerinden birçok yaş grubunda hasta faydalanabilmektedir. Ama bu hizmetlerden genel olarak yaşlılar ve kronik rahatsızlığa sahip olanlar faydalanmaktadır. Örneğin diyabet, demans, Alzheimer, osteoporoz ve hipertansiyon hastaları. Bununla beraber engelliler de bu hizmetlerden faydalanabilmektedir.

 

 

 

Evde pansuman hizmetleri şu avantajları sağlamaktadır:Evde pansuman hizmeti kişiye özel bir hizmettir. İstenilen saatte pansuman yaptırılabilir. İşlere engel olunmaz. Hastane gibi sıra beklemeye gerek kalmaz.

 

Evde sunulan pansuman hizmetleri sayesinde yaraların tedavi süreci de hızlanır

 

Evde pansuman hizmeti hastaları hastane enfeksiyonlarına karşı ciddi oranda korur

 

Hastaların yaşam kalitelerini yükseltir

 

Sağlık harcamalarını büyük oranda azaltır

 

Hastalık sürecinde aile bireyleriyle vakit geçirmeyi sağlar

 

Hastaların tedavi sürecinde mutlu olması amaçlanır

 

 

 

EVDE PANSUMAN ÜCRETİ NEDİR?

 

 

 

Evde pansuman ücreti yaranın durumuna ve izlenecek tedaviye göre değişim göstermektedir. Bu nedenle evde pansuman fiyatları konusunda kesin bir rakam vermek mümkün değildir. Evde pansuman İstanbul kentinde hizmet veren firmamızı arayarak, evde pansuman ücreti konusunda bilgi almanız mümkündür. Evde pansuman merkezi olarak hizmet veren kurumumuz alanında uzman sağlık çalışanları ile hastalarınızın en iyi şekilde tedavi ve bakım görmesini sağlamaktadır.

ACİL DURUMLARDA BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

HAKKIMIZDA

Evde Tedavi Hizmeti ile Evde Serum Takma,Sonda Değişimi,Evde Enjeksiyon ve Daha Bir Çok Hizmeti Alabilirsiniz

BİZE ULAŞIN

Eposta: info@yasam-saglik.com

 

Tel: 0531 946 09 56

 

Fax: 0212 442 66 56

Adres:

Bahçelievler, UEFA Meydanı, Eski Londra Asf Cd No:94, 34180 Bahçelievler/İstanbul

İstanbul / Bahçelievler

© 2017 Özel Yaşam Saglık Merkezi, Tüm hakkı saklıdır.

0531 946 09 56

info@yasam-saglik.com