0531 946 09 56

info@yasam-saglik.com

SAYFALAR

BİZİ TAKİP EDİN

Evde Kan Tahlili Hizmeti

 

 

Evde Kan Tahlili Hizmeti,hastalarımızın tahlile ihtiyaç duyduğu ve evden çıkamadığı durumda sağlık personelimizin gelip tahlil işlemlerini sağladığı hizmet türüdür.Evde Kan Alma işlemiyle yapılan tahlilde sonuçlar çok çabuk müşterilerimize iletilmektedir.Tedavisiyle ilgili bilgi vererek hastalarımızı yönlendirmekteyiz.Evde Kan Tahlili hizmetimiz,sizlerin en uygun şartlarda rahat ev ortamında yapılmasının amacı ; yaşlı,engelli,geçici sakatlığı bulunan kişilerin kendilerini yormadan hizmet alabilmelerini sağlamaktır.

 

 

 

Evde Kan Tahlili Ücreti,hastalarımızın konumu,sonuç süresinin belirlenmesine kadar bir çok etkenle belirlenmektedir.Hastamızla iletişimde olduğumuz için onlara da yardımcı olarak en uygun bütçeyle gerçekleştirmekteyiz.

 

 

 

Anlaşmalı Laboratuvarlarımız kan tahlillerini alır almaz çok çabuk sonuçlandırırlar.

 

 

 

Evde Kan Tahlili Hizmetinden yararlanmak ve bilgi talep etmek için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evde kan tahlili, evde bakım hizmeti alan kişilere uygulanan kan testlerini içermektedir. Bu hizmet kapsamında kişiler hastane ya da laboratuara gitmeye gerek kalmadan kan alım işlemlerini ev konforunda gerçekleştirir ve çıkan sonuçlar da hastaya tekrar iletilir. Evde kan alma hizmeti, laboratuar gerektiren her türlü tahlilde gerçekleştirilebilmektedir. Evde kan alma genellikle yatalak, taşıması zor, bir özrü olan ya da hareket kısıtlılığı yaşayan hastalar için kullanılmaktadır. Bununla beraber kronik rahatsızlığı olanlar ve yaşlılar da evde kan tahlili hizmetinden yararlanabilmektedir. Sürekli olarak hastaneye gitmek ve orada sıra ve sonuç beklemek bazı durumlarda gerçekten bunaltıcı ve stres yaratan bir şeydir. Hatta zamandan ve nakitten ötürü zarar etmenize bile neden olabilir. İşte bu noktada evde kan tahlili hizmeti devreye girmektedir. Bu gibi sorunları yaşamak istemeyen 7’den 70’e herkes evde kan alma hizmetinden yararlanabilmektedir.

 

 

 

EVDE KAN ALMA HİZMETİ GÜVENİLİR Mİ?

 

 

 

Evde kan tahlili, yasal olarak bu hizmeti vermeye yetkili kurumlar tarafından verildiğine oldukça güvenlidir. Günümüzde pek çok hastalık kan tahlilinden ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle hastalığı teşhis etmek ve seyrini belirleyerek tedavi yöntemlerini planlamak için kan tahlili yapmak gerekmektedir. İşte bu nedenle kan tahlili hizmeti çok önemlidir ve evde kan tahlili hizmeti veren kurumların da mutlaka ruhsatlı olması şarttır. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kurumlar, laboratuar işleyişindeki prosedürlere uygun hareket etmek durumundadır. Bununla beraber alınan numuneleri de uygun koşullarda saklamak ve tahlilleri düzgün yaparak sonuçları iletmekten sorumludur.

 

 

 

EVDE KAN TAHLİLİ HİZMETİ KİM TARAFINDAN YAPILIR?

 

 

 

Evde kan tahlili hizmeti bu konuda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Ayrıca bu tahlil uygulaması mutlaka deneyim gerektirir. Çünkü evde kan tahlili hizmeti almak isteyen hastaların damar yolları ince olabilir ya da damar yolları görünmeyebilir. Bu da kan alma işlemini zorlaştıracaktır. Hal böyle olunca tecrübesiz hemşireler zorlanacak ve hastanın canını yakabilecektir. Bu nedenle evde bakım hizmeti sunan kurumlar evde kan tahlili hizmetlerine yetenekli ve tecrübeli hemşireleri yollar.

 

 

 

EVDE KAN ALMA HİZMETİ ADIMLARI NELERDİR?

 

 

 

Evde kan alma hizmetleri şu adımlardan oluşmaktadır:

 

Öncelikle hasta ya da hasta yakını talep oluşturmalı ve bu talep doğrultusunda uygun gün ve saat belirlenmelidir.

 

Randevu saatinde hastalar kan tahlili türüne göre tok ya da aç olmalıdır. Bu konuda hasta yakınları bilgilendirilecektir.

 

Evde bakım uzmanı, kan alımı için tek kullanımlık tüm malzemeleri yanında getirir.

 

Tüplerin üzerine hastanın bilgilerinin yer aldığı barkodlar yapıştırılır.

 

Enfeksiyon riskine karşı hijyenik yöntemler ile alınan kanlar numune tüplerine yerleştirilerek direkt olarak laboratuara gönderilir.

 

Sonuçlar birkaç saat içerisinde açıklanır. Hormon tahlilleri ve kültürler ise birkaç gün içinde sonuçlanacaktır.

 

Sonuçlar hasta ya da hasta yakınlarına mail olarak gönderilir.

 

Evde kan tahlili fiyatları, tahlilin türüne göre değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle kurumumuz ile iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.

ACİL DURUMLARDA BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

HAKKIMIZDA

Evde Tedavi Hizmeti ile Evde Serum Takma,Sonda Değişimi,Evde Enjeksiyon ve Daha Bir Çok Hizmeti Alabilirsiniz

BİZE ULAŞIN

Eposta: info@yasam-saglik.com

 

Tel: 0531 946 09 56

 

Fax: 0212 442 66 56

Adres:

Bahçelievler, UEFA Meydanı, Eski Londra Asf Cd No:94, 34180 Bahçelievler/İstanbul

İstanbul / Bahçelievler

© 2017 Özel Yaşam Saglık Merkezi, Tüm hakkı saklıdır.

0531 946 09 56

info@yasam-saglik.com