0531 946 09 56

info@yasam-saglik.com

SAYFALAR

BİZİ TAKİP EDİN

EVDE ENJEKSİYON HİZMETİ

 

Evde Enjeksiyon Hizmeti,evde serum hizmeti yanı sıra evde enjeksiyon hizmeti de sıklıkla talep görmektedir. Evde enjeksiyon İstanbul şehrinde birçok kurum tarafından verilmektedir. Bu hizmet hastanın doktoru tarafından reçete edilen ilaçların, vücuda enjekte edilmesini kapsamaktadır. Bunun için sürekli olarak hastaneye gitmek yerine evde enjeksiyon hizmeti almak daha mantıklıdır. Evde enjeksiyon fiyatları hastanın durumuna ve haftada kaç kere enjeksiyona ihtiyaç duyduğuna göre değişim gösterebilmektedir. Bu nedenle kurumu arayarak sağlıklı bilgi almak gerekir. İnsanlar hasta olduklarında birçok tedavi sırasında enjeksiyon uygulamalarına ihtiyaç duyulabilmektedir. Her ne kadar çoğu hasta iğneden korksa da maalesef en etkin tedavi şekli bu olduğu için doktorlar tarafından da sıklıkla reçetelendirilmektedir. Aslında enjeksiyon hizmeti, işinin ehli kişilerin elinde hem acısız hem de uygulaması kolay bir hizmettir. Bu nedenle ev ortamında uzman kişiler tarafından verilen enjeksiyon hizmetleri hastaların memnun olmasını sağlamaktadır. Günümüzde enjeksiyon hizmeti, kurumlar tarafından evde tedavi hizmetleri kapsamında verilmektedir. Bu kısa işlem için hastaneye gidip sıra beklemek istemeyen vatandaşlar, evde bakı m hizmeti almakta ve ailelerinin yanındayken kısa bir sürede enjeksiyonlarını olabilmektedir. Kurumumuzun yetenekli hemşireleri sayesinde sizler de evinizin konforunda kısa bir sürede evde enjeksiyon hizmeti alabilirsiniz. Üstelik hiç acı çekmeden.

 

 

 

Evde Enjeksiyon,

 

 

 

işlemi kolay ve basit bir işlem olmasına rağmen kendimizin yapamayacağı bir işlemdir.

 

 

 

Bu kısa işlem için sabah akşam hastaneye gitmenize, sevdiklerinizi (annenizi, çocuğunuzu) zor şartlarda hastane kapılarında bekletmenize yada eve hemşire çağırmak için tanıdıklarınızı, akrabalarınızı ayağa kaldırmaya, yan eczane ile görüşüp kalfayı ikna etmeye çalışmanıza gerek yok.

 

 

 

Yaşam Sağlık'ın eğitimli ve yetenekli hemşireleri sayesinde, evinizin konforunda rahat ve sorunsuz bir şekilde ‘’evde enjeksiyon hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Evde Enjeksiyon Fiyatları,

 

 

 

Hastalarımızın durumlarını gözden geçirerek,ihtiyacı olduğu ilacı araç ve gereçleri artı mesafeleri hesaplayarak çıkartmaktayız.Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

Firmamız,sizlere sağladığı hizmeti uzman ekipleriyle beraber tam teşekküllü bir şekilde gerçekleştirmektedir.İstediğiniz şekilde ev ortamında hizmetinizi alırken,uzman ekiplerimize istediğiniz soruları sorma şansınızda vardır.Sağlık konusunda diğer verilen hizmetlerin detaylı listesi için ana sayfamıza bakabilirsiniz.

 

 

 

EVDE ENJEKSİYON HİZMETİ KİM TARAFINDAN VERİLİR?

 

 

 

Evde enjeksiyon hizmeti yani evde iğne hizmeti, lisanslı ve deneyimli sağlık çalışanları tarafından verilmektedir. Bu hizmet sadece Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olan evde bakım merkezlerinden alınmalıdır. Aksi takdirde hastanın sağlığında geri dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle bir evde bakım kurumu ile anlaşmadan evvel onu iyice incelemek gerekmektedir.

 

 

 

EVDE ENJEKSİYON AVANTAJLARI NELERDİR?

 

 

 

Evde enjeksiyon hizmeti birçok avantajı bünyesinde barındırmaktadır. Bunları şu şekilde anlatmamız mümkün olacaktır:

 

Evde enjeksiyon hizmeti konforludur

 

Bu hizmet hastanın ev koşullarında tedavi olmasını sağladığı için oldukça rahat ve konforludur.

 

Zamandan ve nakitten tasarruf sağlar

 

Evde enjeksiyon hizmeti zamandan ve nakitten tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Örneğin her gün hastaneye giderek zamanı boşa harcamak yerine, evde enjeksiyon hizmeti alarak sevdiklerinizle beraber olabilirsiniz.

 

Her yaş grubu için uygundur

 

Evde enjeksiyon hizmeti her yaş grubu için uygundur.

 

Enjeksiyon kolay ve acısız bir hale gelir

 

Kimi hastalar iğneden korkarlar. Özellikle de hastane fobileri varsa enjeksiyon süreci zorlu olabilir. Fakat evde enjeksiyon hizmeti sayesinde ev konforunda olan hastaların bu endişeleri ve gerginlikleri minimuma indirilir.

 

Güvenilir bir hizmet olarak öne çıkar.

 

Evde enjeksiyon hizmeti, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kurumlardan alındığı takdirde oldukça güvenlidir. Hem hasta strese girmez hem de enfeksiyon riski de azaltılmış olur. Bu nedenle güvenlidir.

 

Evde enjeksiyon fiyatları aslında hastane masrafları düşünülünce oldukça uygundur. Hatta tasarruf bile sağlanabilir. Bu nedenle iyi bir araştırma sonrasında evde bakım hizmeti almak size de mantıklı gelecektir.

ACİL DURUMLARDA BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

HAKKIMIZDA

Evde Tedavi Hizmeti ile Evde Serum Takma,Sonda Değişimi,Evde Enjeksiyon ve Daha Bir Çok Hizmeti Alabilirsiniz

BİZE ULAŞIN

Eposta: info@yasam-saglik.com

 

Tel: 0531 946 09 56

 

Fax: 0212 442 66 56

Adres:

Bahçelievler, UEFA Meydanı, Eski Londra Asf Cd No:94, 34180 Bahçelievler/İstanbul

İstanbul / Bahçelievler

© 2017 Özel Yaşam Saglık Merkezi, Tüm hakkı saklıdır.

0531 946 09 56

info@yasam-saglik.com